alarm włamaniowy

Bezpieczeństwo najważniejsze

Nie bez przyczyny coraz więcej ludzi kieruje się mottem „Umiesz liczyć, licz na siebie”. Nikt lepiej nie dopilnuje naszego domu, niż my sami. Niestety praca, szkoła i inne obowiązki sprawiają, że często dorobek całego życia pozostaje narażony na kradzież, pożar czy inne nieszczęśliwe zbiegi okoliczności, których przecież nie brakuje. Alarm nie zastapi reakcji człowieka w przypadku zagrożenia, ale poinformuje nas dostatecznie szybko w przypadku jego wystąpienia i umożliwi naszą reakcję. Świadomość, że dom jest strzeżony pod czas naszej nieobecności czy snu zapewni poczucie bezpieczeństwa. W coraz bardziej niebezpiecznym świecie, przynajmniej niech własny dom będzie bezpiecznym miejscem.

„Niebezpieczeństwa czyhają na nas właśnie wtedy, gdy nam się wydaje, że dobijamy do bezpiecznego portu i osiągamy upragniony spokój.”

- Mikołaj Wasiljewicz Gogol (1805 – 1852), poeta

Wszystko pod kontrolą

Oferujemy Ci wykonanie instalacji alarmowej o szerokim zakresie wykrywania niebezpieczeństw. Dzięki nam nie będziesz się już obawiał, że coś może się dziać z domem pod twoją nieobecność. Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu czujników możliwe jest monitorowanie praktycznie każdego obszaru oraz instalacji twojego domu, od gazowej po elektryczną. Czujniki ruchu oraz otwarcia ostrzegą natomiast przed wtargnięciem nieupoważnionych osób. W przypadku wykrycia jakiegokolwiek zagrożenia, zostaniesz o tym poprzez sygnalizator lub w przypadku znajdowania się poza domem, przez telefon. Możliwe jest też monitoring przez Internet. Dzięki naszym instalacją alarmowym nie będziesz się obawiał już włamania, pożaru, ulotnienia gazów i innych niebezpieczeństw.