zarządzanie i wizualizacja

Pełna kontrola

Nawet najnowocześniejsza instalacja może okazać się bezużyteczna jeśli nie będziemy mieć nad niąpełnej kontroli. Najlepiej, aby nie tracić jej nawet po wyjściu z domu. Nikt przecież nielubi, wracać się do domu, aby sprawdzić czy na pewno wszystko wyłączył. Z pewnością każdy chciałby być panem swojego domu nawet poza nim.

„Jest lepiej widzieć coś z punktu widzenia całości, niż całość z punktu widzenia jednej rzeczy. To co uniwersalne zawsze jest lepsze.”

- Blaise Pascal (1623 – 1662)

Szybka reakcja

Wizualizacja i zarządzanie zdalne, to doskonałe narzędzie kontrolowania stanu w jakim znajduje się nasz dom. Z każdego miejsca na ziemi, w którym mamy dostęp do Internetu, możemy sprawdzić co dokładnie dzieje się z naszym domem i niezwłocznie zareagować na ewentualne niebezpieczeństwa. Dzięki zdalnemu zarządzaniu możemy na przykład: włączyć lub wyłączyć alarm, wyłączyć zasilanie, odciąć dopływ gazu lub wody. Graficzny interfejs sprawi, że z pewnością nie będziemy mieli problemów z oceną faktycznego stanu naszego domu, a każda nasza reakcja będzie potwierdzona na ekranie monitora. Jeśli komuś nie wystarczą grafiki i wolałby mieć pełniejszy obraz pomieszczeń, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić w nich kamery i w każdej chwili korzystać z możliwości podglądu. Dzięki zdalnemu zarządzaniu, w każdej chwili będziemy mogli w pełni kontrolować nasz dom.